Mesilife Resmi Web Sitesi
  • Adres
    Avcılar / İstanbul

mesitas

mesilife

mesilife,  mesitas a.ş.'nin ticari bir markasıdır,

Türk tıbbi cihaz ve malzeme sektöründeki faaliyetlerine,Riester ürünlerinin Türkiye temsilciliği ve satışı konusunda başlayan Mesitaş Medikal 1986 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
Kuruluşundan itibaren ilkeli,dürüst,müşteri memnuniyetini benimseyen anlayışıyla, ülke genelindeki organizasyonunu kısa sürede tamamlayarak sektördeki yerni sağlamlaştırmıştır.
Mesitaş Medikal,Profesyonellere yönelik sağlık ürünleri ve Homecare kişisel sağlık ürünleri olmak üzere Dünya çapında tanınmış birçok markanın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
Bunlar,Riester,Charde,Choicemmed,AND,Trudell,Bestman gibi markalardır.Bunun yanında kendi markamız olan ‘’mesilife’’altında yurdışında ürünler ürettirmekteyiz.
Medikal ürünler kategorisinde geniş ürün yelpazesi,kalite ve uygun fiyat ilkesini benimsemiş olan Mesitaş Medikal,ürün taleplerine stoklarından yada derhal sipariş yoluyla cevap verecek potansiyele sahiptir.
Konusunda uzman idareci ve personele sahip olan Mesitaş Medikal,satış sonrası hizmetlerinde de TSE onaylı teknik servisi ve ekibiyle,satış sonrasında kullanıcılara tam destek verecek donımdadır.
Türkiye tek yetkili distribütörü olduğumuz markaların yurt genelinde satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerimizle birçok kamu,özel ve şehir hastanelerinde ürünlerimiz kullanılmaktadır..